Baltona sponsorem nagród kulturalnych Onet „O!Lśnienia”

Zbliżając się do kolejnego jubileuszu powstania naszej firmy poczyniliśmy małe podsumowania, z których wynika, że jeszcze nie tak dawno temu, pogrążona w kryzysie Baltona była w stanie podnieść się dzięki wsparciu innych i ich wierze w możliwość osiągnięcia przez nas sukcesu. Podążając tym tropem i chcąc przekazać otrzymane wsparcie dalej w świat, postanowiliśmy objąć działaniami sponsorskimi galę „O!Lśnienia”, prowadzoną przez portal Onet.

Głównym celem jednego z najbardziej prestiżowych plebiscytów w Polsce jest wyłonienie artystycznego wydarzenia minionego roku. Osoby nominowane do nagrody to twórcy, których świeżość spojrzenia, talent oraz warsztat olśniły krytyków i znawców. Głosowanie trwa od 9 lutego do 27 lutego 2018 roku na stronie internetowej: www.olsnienia.onet.pl. Zachęcamy do głosowania na swoich faworytów !

Jednocześnie zapraszamy do zapoznania się programem Rezerwacja, w którym nasz Prezes – p. Piotr Kazimierski opowiada o plebiscycie i naszym zaangażowaniu w to wydarzenie – https://vod.pl/programy-onetu/rezerwacja-1602/8xf3phq