Jesteśmy dumni z tego, że Baltona nieprzerwanie od ponad 70 lat jest obecna na rynku Duty Free. Za nasz największy sukces uznajemy umiejętność dostosowania się do zmiennych warunków biznesowych poprzez rozwój obecnych i nowych obszarów działalności, zarówno w Polsce jak i zagranicą. Współpraca z najlepszymi markami, dbałość o jakość i szeroki asortyment produktów gwarantują budowanie zaufania wśród naszych klientów.

Segmenty działalności

Handel
Prowadzimy sklepy zarówno w strefach dostępnych dla wszystkich, jak i wolnocłowych, dostępnych jedynie dla pasażerów po odprawie bezpieczeństwa.
Gastronomia
Wśród naszych marek znajdują się restauracje oraz kawiarnie, mające w swojej ofercie szeroki wybór dań obiadowych, kanapek i przekąsek, słodkich wypieków a przede wszystkim kaw i napojów, serwowanych również z formule „to go”.
B2B
Grupa Baltona zajmuje się również zaopatrywaniem statków – Baltona Shipchandlers, promów i samolotów.
Europa Polska
Baltona
Baltona

Wizja – do czego aspirujemy

Opieramy się na tradycji, szacunku i otwartości. W ten sposób i poprzez stałe wspieranie się dążymy do perfekcji naszych usług i kontynuujemy naszą podróż w kierunku satysfakcji naszych pracowników, klientów i partnerów.

Misja – co dostarczamy codziennie

Dostarczamy jakość i emocje. Zapewniamy wspaniałe doświadczenia zakupowe klientom i innym zaangażowanym osobom. Budujemy wartość, żeby stać się wartościowym partnerem pierwszego wyboru w segmencie duty free i travel retail.

Nasze wartości