Karolina-Czuba

Pani Karolina Szuba została Członkiem Zarządu Przedsiębiorstwa Handlu Zagranicznego Baltona S.A. w listopadzie 2015 r. Równolegle pełni funkcje Dyrektora Operacyjnego na Europę. Pani Karolina Szuba pełni również funkcje zarządcze w większości spółek zależnych.

W 2011 r. Pani Karolina Szuba dołączyła do Przedsiębiorstwa Handlu Zagranicznego Baltona S.A. na stanowisko Menadżera Regionalnego by następnie objąć stanowisko Menadżera Operacyjnego. Od 1 stycznia 2014 r. pełni funkcję Dyrektora Operacyjnego odpowiedzialnego za zarządzanie operacyjne sklepami na terenie Europy.
W latach 2009 – 2011 – Kierownikiem sklepu w Sephora Polska Sp. z o. o.  a wcześniej w latach 2008 -2009 była Menadżerem Sprzedaży w Royal Collection.

Pani Karolina Szuba rozpoczęła karierę zawodową w 1997 r. w spółce Jean Louis David Poland Sp. z o. o., by następnie w 2004 roku przejść do spółki Profac Sp. z o. o. na stanowisko kierownicze.

Pani Karolina Szuba ukończyła i uzyskała tytuł magistra w Wyższej Szkole Ubezpieczeń i Bankowości w Warszawie (obecnie Akademia Finansów i Biznesu Vistula). W latach 2004 ukończyła Studia Podyplomowe z seminariami doktoranckimi w zakresie Metodologii nauk ekonomicznych prowadzone przez Instytut Finansów przy Wyższej Szkole Ubezpieczeń i Bankowości
w Warszawie. Następnie w 2011 r. uzyskała dyplom Master of Business Administration (MBA) w Polskiej Akademii Nauk.