Firma Sklepy

Baltona wspiera „Szlachetną Paczkę”

Niezmiernie miło nam poinformować, że firma Baltona powróciła do współpracy ze Stowarzyszeniem WIOSNA, organizatorem doskonale znanej w Polsce Szlachetnej Paczki. Już w połowie listopada we wszystkich sklepach Baltona na terenie Polski pojawiła się limitowana edycja toreb zakupowych promujących hasło tegorocznej akcji – Lubię ludzi.

Jak to działa ? Wystarczy podczas zakupów w sklepach Baltona wybrać torbę z logiem i hasłem Szlachetnej Paczki a część środków pozyskanych z ich sprzedaży zostanie przekazana Stowarzyszeniu na realizację celów statutowych i pomoc rodzinom w potrzebie.

Mamy nadzieję, że wsparcie finansowe pozwoli choć na chwilę zapomnieć o codziennych troskach i spędzić święta w gronie najbliższych, przy bogato zastawionym stole i prezentami pod choinką.

Odsyłamy również bezpośrednio na stronę Szlachetnej Paczki, gdzie można znaleźć więcej szczegółów na temat pomocy potrzebującym, nie tylko w okresie przedświątecznym – http://www.szlachetnapaczka.pl

Konfernecja Duty Free News International – Expanding Horizons

Firma Baltona miała przyjemność uczestniczyć w konferencji organizowanej przez Duty Free News International. Specjaliści z branży Travel Retail już po raz dziesiąty spotkali się, by omówić najnowsze trendy na rynku duty free.Tegoroczne spotkanie odbywa się pod hasłem -Expanding Horizons. Zapraszamy do zapoznania się z artykułem. http://www.dfnionline.com/latest-news/retail/dfni-blog-expanding-horizons-conference-20-06-2017/ #DFNI #DFNITallinn #baltonadutyfree

Kongres branżowy Fly&More oraz Gala – Najlepsza Linia Lotnicza

Zapraszamy do zapoznania się z relacją z Kongresu Fly&More Czytaj więcej