Szlachetna Paczka 2017

Niezmiernie miło nam poinformować, że firma Baltona powróciła do współpracy ze Stowarzyszeniem WIOSNA, organizatorem doskonale znanej w Polsce Szlachetnej Paczki. Już w połowie listopada we wszystkich sklepach Baltona na terenie Polski pojawiła się limitowana edycja toreb zakupowych promujących hasło tegorocznej akcji – Lubię ludzi.

Jak to działa ? Wystarczy podczas zakupów w sklepach Baltona wybrać torbę z logiem i hasłem Szlachetnej Paczki a część środków pozyskanych z ich sprzedaży zostanie przekazana Stowarzyszeniu na realizację celów statutowych i pomoc rodzinom w potrzebie. Mamy nadzieję, że wsparcie finansowe pozwoli choć na chwilę zapomnieć o codziennych troskach i spędzić święta w gronie najbliższych, przy bogato zastawionym stole i prezentami pod choinką.

Odsyłamy również bezpośrednio na stronę Szlachetnej Paczki, gdzie można znaleźć więcej szczegółów na temat pomocy potrzebującym, nie tylko w okresie przedświątecznym – http://www.szlachetnapaczka.pl

Podziękowania z Domu Dziecka nr 9 w Warszawie

Dbając o potrzeby społeczności najbliższych naszej firmie, Baltona S.A. postanowiła wspomóc Dom Dziecka nr 9 w Warszawie przy ul. Korotyńskiego. Z inicjatywy pracowników oraz Zarząd udzieliliśmy Dyrekcji Domu Dziecka wsparcia finansowego, które umożliwiło zorganizowanie wyjazdu na zimowisko. Dla wielu dzieci był to pierwszy wyjazd zimą w góry oraz taki sposób spędzenia ferii.

Szlachetna Paczka 2015

Nasi pracownicy w tym roku po raz pierwszy uczestniczyli w akcji „Szlachetna Paczka”, która pomaga osobom nisko sytuowanym, starszym oraz niepełnosprawnym. Opieką otoczyliśmy 2 rodziny, które otrzymały od nas najpotrzebniejsze artykuły pierwszej potrzeby a także dodatkowe wsparcie w postaci opału, ubrań czy lekarstw. Wspólnymi siłami pracownicy pakowali zgromadzone produkty i dobra, aby następnie zostały dostarczone bezpośrednio do wybranych rodzin.