Travel Medicine Conference

Profilaktyka i leczenie problemów zdrowotnych podróżnych będą tematami przewodnimi Travel Medicine Conference, która odbędzie się 23 marca 2023 roku w Warszawie. Wydarzenie organizują Stowarzyszenie V4+ Airports Association i Okręgowa Izba Lekarska w Warszawie im. prof. Jana Nielubowicza we współpracy z partnerem strategicznym Przedsiębiorstwem Państwowym „Porty Lotnicze”. 

Uczestnicy konferencji będą mieli okazję poznać najważniejsze aspekty związane ze zdrowiem pasażerów podczas podróży lotniczych: od samego planowania podróży, przez stawienie się w terminalu lotniska, aż po bezpieczne lądowanie. Poruszone zostaną tematy m.in. profilaktyki, opieki medycznej na polskich lotniskach i różnego rodzaju problemów zdrowotnych, z którymi zmagają się pasażerowie transportu lotniczego. Część konferencji poświęcona będzie zagadnieniom związanym z podróżowaniem osób z doświadczeniem niepełnosprawności. 

Program wydarzenia został przygotowany z myślą o służbach medycznych, kadrze zarządzającej, pracownikach portów lotniczych, przedstawicielach linii lotniczych oraz branży turystycznej – czyli wszystkich tych, którzy w swojej codziennej pracy troszczą się o komfort i bezpieczeństwo podróżujących oraz mają z nimi bezpośredni kontakt. 

W wydarzeniu zlokalizowanym w Hotelu Four Points by Sheraton Warsaw Mokotów weźmie udział około 150 uczestników, co stanowi doskonałą okazję do wymiany spostrzeżeń i doświadczeń, a tym samym lepszą pomoc podróżującym.
Konferencja będzie prowadzona w języku polskim, z tłumaczeniem symultanicznym na język angielski. 

Rejestracja na wydarzenie: https://v4plus.conrego.com/

Strona internetowa konferencji: https://v4plus.org/tmc/

LinkedIn: V4+ Aiports Assosciation