Warning: Use of undefined constant lang - assumed 'lang' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /wp-content/themes/baltona/map/map.php on line 5
Jesteśmy dumni z tego, że Baltona nieprzerwanie od ponad 70 lat jest obecna na rynku Duty Free. Za nasz największy sukces uznajemy umiejętność dostosowania się do zmiennych warunków biznesowych poprzez rozwój obecnych i nowych obszarów działalności, zarówno w Polsce jak i zagranicą. Współpraca z najlepszymi markami, dbałość o jakość i szeroki asortyment produktów gwarantują budowanie zaufania wśród naszych klientów.

Segmenty działalności

Handel
Prowadzimy sklepy zarówno w strefach dostępnych dla wszystkich, jak i wolnocłowych, dostępnych jedynie dla pasażerów po odprawie bezpieczeństwa. Luksusowe kolekcje w niższych cenach dostępne są w sklepie online na www.outlet.baltona.pl oraz w sklepie internetowym, dla pracowników lotnisk i załóg linii lotniczych. www.crewshop.pl
Gastronomia
Wśród naszych marek znajdują się restauracje oraz kawiarnie, mające w swojej ofercie szeroki wybór dań obiadowych, kanapek i przekąsek, słodkich wypieków a przede wszystkim kaw i napojów, serwowanych również w formule „to go”   Travel Chef oraz Cavarious .
skle
B2B
Grupa Baltona zajmuje się również zaopatrywaniem statków – Baltona Shipchandlers, promów i samolotów.
Europa Polska
Baltona
Baltona

Wizja – do czego aspirujemy

Opieramy się na tradycji, szacunku i otwartości. W ten sposób i poprzez stałe wspieranie się dążymy do perfekcji naszych usług i kontynuujemy naszą podróż w kierunku satysfakcji naszych pracowników, klientów i partnerów.

Misja – co dostarczamy codziennie

Dostarczamy jakość i emocje. Zapewniamy wspaniałe doświadczenia zakupowe klientom i innym zaangażowanym osobom. Budujemy wartość, żeby stać się wartościowym partnerem pierwszego wyboru w segmencie duty free i travel retail.

Nasze wartości