O nas

Jesteśmy dumni z tego, że Baltona nieprzerwanie od prawie 80 lat jest obecna na rynku Duty Free. Za nasz największy sukces uznajemy umiejętność dostosowania się do zmiennych warunków biznesowych, poprzez rozwój obecnych i nowych obszarów działalności, zarówno w Polsce jak i za granicą. Współpraca z najlepszymi markami, dbałość o jakość i szeroki asortyment produktów gwarantują budowanie zaufania wśród naszych klientów.

Segmenty działalności

Handel

Prowadzimy sklepy zarówno w strefach dostępnych dla wszystkich, jak i wolnocłowych, dostępnych jedynie dla pasażerów po odprawie bezpieczeństwa. Luksusowe kolekcje w niższych cenach dostępne są również w sklepie internetowym dla pracowników lotnisk i załóg linii lotniczych:

www.crewshop.pl

Gastronomia

Wśród naszych marek znajdują się restauracje oraz kawiarnie – Travel Chef oraz Cavarious , mające w swojej ofercie szeroki wybór dań obiadowych, kanapek i przekąsek, słodkich wypieków, a przede wszystkim kaw i napojów, serwowanych również w formule „to go”.

skle
B2B
Grupa Baltona zajmuje się również zaopatrywaniem statków – Baltona Shipchandlers

Wizja – do czego aspirujemy

Opieramy się na tradycji, szacunku i otwartości. W ten sposób i poprzez stałe wspieranie się dążymy do perfekcji naszych usług i kontynuujemy naszą podróż w kierunku satysfakcji naszych pracowników, klientów i partnerów.

Misja – co dostarczamy codziennie

Dostarczamy jakość i emocje. Zapewniamy wspaniałe doświadczenia zakupowe klientom i innym zaangażowanym osobom. Budujemy wartość, żeby stać się wartościowym partnerem pierwszego wyboru w segmencie duty free i travel retail.