Karolina Szuba

Karolina-Czuba

Karolina Szuba jest Członkiem Zarządu Przedsiębiorstwa Handlu Zagranicznego „Baltona” S.A. od listopada 2015 r.
Równolegle pełni funkcje Chief Operating Officer na Polskę i Europę. Karolina Szuba pełni również funkcje zarządcze w większości spółek zależnych.

Karolina Szuba jest związana z Przedsiębiorstwem Handlu Zagranicznego „Baltona” S.A. od 2011 roku. Jej ścieżka kariery w Spółce zaczęła się od Menadżera Regionalnego. Następnie awansowała na stanowisko Menadżera Operacyjnego, a od 2014 roku pełni funkcję Dyrektora Operacyjnego odpowiedzialnego za zarządzanie operacyjne sklepami na terenie Polski i Europy. Jako Członek Zarządu odpowiada również za obszary związane z marketingiem, z częścią biznesu odpowiedzialnego za punkty gastronomiczno-kawiarniane oraz zarządzaniem zasobami ludzkimi.
Karolina Szuba swoją karierę rozpoczęła w 1997 roku w spółce Jean Louis David Poland Sp. z o. o., a następnie w 2004 roku przeszła do spółki Profac Sp. z o. o. na stanowisko menadżerskie. W latach 2008 – 2009 była Menadżerem Sprzedaży w Royal Collection, skąd w roku 2009 przeszła do sieci Sephora Polska Sp. z o.o., gdzie zarządzała sklepem do 2011 roku.
Karolina Szuba ukończyła i uzyskała tytuł magistra w Wyższej Szkole Ubezpieczeń i Bankowości w Warszawie (obecnie Akademia Finansów i Biznesu Vistula). W latach 2004 ukończyła Studia Podyplomowe z seminariami doktoranckimi w zakresie Metodologii nauk ekonomicznych prowadzone przez Instytut Finansów przy Wyższej Szkole Ubezpieczeń i Bankowości w Warszawie. W 2011 r. uzyskała dyplom Master of Business Administration (MBA) w Polskiej Akademii Nauk.